fbpx

ÇOCUK GELİŞİMİ UZMANI OLACAKSINIZ

ÇOCUK GELİŞİMİ UZMANI OLACAKSINIZ

OKUL ÖNCESİ ve ÇOCUK GELİŞİMİ UZMANLIĞI

Devlet Üniversitesi ( SEM ) Sürekli Eğitim Merkezi’nin düzenlemiş olduğu Proje Kapsamında zaman kaybınız olmadan Uzaktan Eğitim Modülü ile  OKUL ÖNCESİ ve ÇOCUK GELİŞİMİ UZMANI İster misiniz ?

Başta Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı olmak üzere MEB Kreşleri ve Okulları Okul Öncesi ve Çocuk Gelişimi Sertifikalı Eğitimi almış yardımcı elemanlar ve Eğitmenler talep etmektedir.

DETAYLI BİLGİ İÇİN LÜTFEN AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUNUZ

İş bulma imkanı bakımından en gözde mesleklerdendir. Hem devlet kurumlarında hem de özel sektörde çalışma imkanına sahiptirler. Üniversitelerin vermiş olduğu çocuk gelişimi  Sertifika Programları mezunları , Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı çatısı altındaki kurumlarda, Milli Eğitim Bakanlığı ve Çocuk Esirgeme Kurumlarında, Rehberlik ve Araştırma Kurumlarında, Halk Eğitim Merkezinde, Sağlık Bakanlığının ihtiyacı olan birimlerde, devlet üniversitelerinde ve üniversite hastanelerinde, anaokulu, kreş ve çocuk yuvalarında aynı zamanda kadrolu olarak ilkokulların ana sınıflarında olmak üzere birçok kurumda çalışma imkanına sahiptirler.

Başvuru ve Bilgi Almak için formu eksiksiz doldurunuz.

[ninja_forms id=8]

BU BİR MESLEK EDİNDİRME EĞİTİM PROJESİ OLUP, İŞ BAŞVURUSU DEĞİLDİR.

ÇOCUK GELİŞİMCİSİ NE KADAR MAAŞ ALIR?

Çocuk gelişimi Kurs Eğitimi mezunlarının maaşları çalıştıkları kurumlara göre değişmektedir. Alanında kendini geliştiren kurs mezunları 2.700 lira öğretmen maaşı almaktadırlar. Devlet hastanelerinde çalışanlar 2.500 lira civarı maaş alırken, diğer kurumlarda çalışan çocuk gelişimcilerinin 2.200 ile 2.500 lira arasında değişen maaşları bulunmaktadır. Devlet sektöründe çalışan çocuk gelişimcileri diğer memur maaşları gibi özel sektöre göre daha iyidir. Özel kreşlerde ya da anaokullarında asgari ücret üstü çocuk gelişimcileri de günümüzde bulunmaktadır.

PROJE KAPSAMINDA DEVLET ÜNİVERSİTESİ ( SEM ) Sürekli Eğitim Merkezinden Alacağınız BELGELER

İstanbul ve Konya’da verilecek eğitimlerde MEB Onaylı Eğiticinin Eğitimi(Sınavlı) Belgesi verilecektir. Bu iki şehirdeki Eğitim Fiyatı 650TL’dir.

  • EĞİTİCİNİN EĞİTİMİ (MEB ONAYLI)
  • OKUL ÖNCESİ ÇOCUK GELİŞİMİ VE EĞİTİMİ (380 SAAT)
  • AİLE VE ÇOCUK PSİKOLOJİSİ (360 SAAT)
  • ÇOCUKLARDA CİNSEL EĞİTİM (160 SAAT)
  • TEMEL PEDEGOJİ

Eğitimi Almak için TIKLAYINIZ

Diğer Şehirlerdeki eğitimlerde MEB onaylı Eğiticinin Eğitimi Belgesi verilmeyecektir! Eğitim programının fiyatı 450TL’dir.

  • OKUL ÖNCESİ ÇOCUK GELİŞİMİ VE EĞİTİMİ (380 SAAT)
  • AİLE VE ÇOCUK PSİKOLOJİSİ (360 SAAT)
  • ÇOCUKLARDA CİNSEL EĞİTİM (160 SAAT)
  • TEMEL PEDEGOJİ

Eğitimi Almak için TIKLAYINIZ

Bu gönderiyi paylaş


Sohbeti Başlat
Merhaba, yardım ister misin?
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?